Boskie podróże małe i duże

 

Boskie podróże małe i duże

 

    Nazywam się Bożena od dziecka lubię podróże te małe i duże… Rodzice zapewniali mi wyjazdy na ferie wakacje, to dzięki nim nauczyłam się radzić sobie w trudnych sytuacjach. Czasami przemierzana droga potrafi nas zaskoczyć, pojawiają się sceny stricte z filmu. Dobrze jest mieć dystans do siebie oraz kreatywne myślenie, które w każdej sytuacji pozwoli szybko znaleźć rozwiązanie. Dzięki tym sytuacjom podczas drogi możemy poznać życzliwych ludzi, który pomogą nam, do tego mamy dużo wspomnień do których z czasem podchodzimy z uśmiechem.

 

To te nieprzewidziane zdarzenia, często są tym co najbardziej zapamiętamy z całej podróży. Cieszmy się życiem i obecną chwilą bo życie jest krótkie i nigdy nie wiadomo co będzie jutro. Zachęcam do spędzania wolnego czasu w taki sposób, abyśmy nie żałowali tego, że coś nam umknęło. Nie musisz się tak jak Ja wybierać w podróż, ale rób to co sprawia Tobie drogi czytelniku prawdziwą przyjemność. Moment relaksu oraz naładowanie akumulatorów jest potrzebny każdemu. Zapraszam do podróży razem ze mną. Mam nadzieję, że stanę się inspiracją do zwiedzenia fajnych miejsc. 

 

Posiadam wyłączne prawo autorskie do wydawania i rozpowszechniania swojego dzieła w formie zdjęć i treść bloga. Treści zamieszczone na blogu " Boskie podróże małe i duże" nie mogą być powielane lub rozpowszechniane w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właściciela.
© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl